id: vac5e7

For the release of the book, fairy tales for small and big princesses "About Dorothy from Zatonie and her lost jewel"

For the release of the book, fairy tales for small and big princesses "About Dorothy from Zatonie and her lost jewel"

Неактивни дарения - необходимата операция на организатора на събирането на средства. Ако сте Организатор - влезте в и предприемете необходимите действия.

За какво ще набирате средства днес?
*изчислени към осреднени стойности в евро, вижте също полската версия на уебсайта, достъпна под домейна zrzutka.pl

Описание


HI, You too can become its founder and become a patron of the art of the written word!!!

 

Napisałam książkę z potrzeby serca, dla małych i dużych księżniczek. To moja pierwsza książka z serii "Róża i diamenty", po polsku. Główna bohaterka, księżniczka Dorota z Zatonie, szuka swojego klejnotu, który zaginął podczas jej zabawy, gdzieś w pałacowym ogrodzie, wśród róż. Za znalezienie pierścionka oferowano wysoką nagrodę. Dziewczyna podejmuje się pewnego, niezwykle trudnego zadania, a nawet kilku. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak potoczyły się losy niezwykłej księżniczki, wesprzyj publikację tej wyjątkowej książki.

Moim marzeniem jest opublikowanie tej wspaniałej historii i przeczytanie tej książki przez matki, babcie swoim córkom, wnuczkom, a także kobietom, które są w drodze do siebie i potrzebują wskazówek w znalezieniu swojego klejnotu. Jest to bajka, która ma przesłanie zarówno dla dziewcząt, jak i kobiet o odkrywaniu i rozwijaniu miłości do siebie i świata poprzez pracę, kontakt z naturą, medytację i praktykę wdzięczności.

Książka ta może być idealnym prezentem (np. na urodziny, imieniny, rocznicę) dla małej, nieco starszej, a także dorosłej księżniczki.

Oprócz pisania tekstu bajki, jestem również autorem strony tytułowej i innych ilustracji do tej bajki.

Jednak koszt wydania książki przekracza moje możliwości finansowe, to ponad 4000 Euro, Wydawnictwo Harmonia PL. Format książki A4, oprawa twarda, 250 egzemplarzy (minimalna ilość).

 

Każdy, kto poprze publikację mojej książki, otrzyma ode mnie (po publikacji) ten wyjątkowy egzemplarz z moim autografem i indywidualnie dobranym zdaniem duchowym.

 

Anetta Soroka-Fedorczuk_Rosalinda


 


  


 


 


  


 Все още няма описание.

Все още няма описание.

Дарения

все още няма дарения, дарете първи!

Все още няма дарения, дарете първи!

Неактивни дарения - необходима е операция от страна на организатора на събирането на средства. Ако сте Организатор - влезте в системата и предприемете необходимите действия.

Коментари

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

Все още няма коментари, коментирайте първи!