id: nd8x9u

Sbírka na Podporu Rodiny Adamových: Pomozte Nám Obnovit Náš Zničený Domov!

Sbírka na Podporu Rodiny Adamových: Pomozte Nám Obnovit Náš Zničený Domov!

Ανενεργές δωρεές - η απαιτούμενη λειτουργία του διοργανωτή του εράνου. Εάν είστε διοργανωτής - συνδεθείτε στο και προβείτε στις απαιτούμενες ενέργειες.
Αυτός ο έρανος δεν έχει moneybox
Προσθέστε έναν κουμπαρά στον έρανο

Για ποιο σκοπό θα κάνετε έρανο σήμερα;
*Ποσό εκφρασμένο σε ευρώ με βάση τη μέση σταθμισμένη τιμή των δωρεών σε όλα τα νομίσματα. Για περισσότερες λεπτομέρειες επισκεφθείτε επίσης το zrzutka.pl

Περιγραφή

Vážení přátelé a dobří lidé,

s dívkou jsme se ocitli ve značné tísni. Nedávná přírodní katastrofa v podobě ničivé bouře zanechala naše domovy v troskách. Naše rodina, Adamovi, žili klidným a šťastným životem v našem malém městečku, ale teď čelíme nejisté budoucnosti.

Náš dům byl zcela zničen padajícím stromem během bouřlivé noci. Veškeré naše úspory a majetek byly zničeny, a my jsme se ocitli bez střechy nad hlavou. Byli jsme nuceni hledat dočasné ubytování u příbuzných, ale i tak se potýkáme s mnoha obtížemi.

S touto sbírkou se obracíme na vás, naše milé přátele a komunitu, s prosbou o pomoc. Každý příspěvek, ať už malý či velký, bude velmi ceněn a půjde přímo na obnovu našeho domova. S vaší podporou budeme moci znovu vybudovat střechu nad hlavou pro naši rodinu a začít znovu.

Nemůžeme dostatečně vyjádřit naši vděčnost za vaši pomoc v těžkém období. Každý dar pomáhá a přináší nám naději na lepší zítřky.

Děkujeme vám ze srdce za vaši laskavost a podporu.

S láskou,

Rodina Adamových

Δεν υπάρχει ακόμη περιγραφή.

Δεν υπάρχει ακόμη περιγραφή.

Κανείς δεν έχει δημιουργήσει κουμπαρά για αυτόν τον έρανο ακόμα. Ο δικός σας κουμπαράς μπορεί να είναι ο πρώτος!

Δωρεές

δεν υπάρχουν ακόμα δωρεές, γίνετε πρώτοι δωρητές!

Δεν υπάρχουν ακόμα δωρεές, γίνετε πρώτοι δωρητές!

Ανενεργές δωρεές - απαιτείται η λειτουργία του διοργανωτή του εράνου. Εάν είστε διοργανωτής - συνδεθείτε και προβείτε στις απαιτούμενες ενέργειες.

Σχόλια

 
2500 χαρακτήρες
Zrzutka - Brak zdjęć

Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια, γίνετε οι πρώτοι που θα σχολιάσουν!