id: v9c2fs

Help Jausmė with her musical journey to the USA

Help Jausmė with her musical journey to the USA

Hvað ætlarðu að safna fyrir í dag?
*Upphæð gefin upp í evrum miðað við vegið meðaltal gjafa í öllum gjaldmiðlum. Fyrir frekari upplýsingar heimsækja zrzutka.pl

Lýsingu

Svajonės pildosi...

KELIAUJU KONCERTUOTI Į AMERIKĄ!!!

Kokia įsimintina dovana artėjančio gimtadienio proga.

Jau ilgai svajoju kuo daugiau keliauti su savo kuriama muzika, ir ši svajonė įgauna pagreitį. 2023-ieji nuskraidino į Slovėniją (Liublianoje vykstantį fesitvalį MENT Ljubljana), o vėliau - į Ispaniją, kur atstovavau Lietuvą tarptautinėje muzikos mugėje WOMEX. Čia, po gausiomis ovacijomis nuaidėjusio solo pasirodymo sulaukiau kvietimo atvykti į Lenkijos folk muzikos festivalį Ethniesy - Folk and Traditional Music Festival, taip pat tapti projekto-rezidencijos Zithers over Oslava river dalimi ir pasirodyti festivalyje Folkové prázdniny (Folk Holidays) Čekijoje.

Galiausiai gruodį Radvilė pranešė, jog buvau atrinkta dalyvauti tarptautinėje Folkloro muzikos konferencijoje Folk Alliance International Kansas Sityje, o pakeliui teks malonumas garsais pasidalinti su Niujorko lietuviais garsiojoje SLA meno erdvėje.

Dabar belieka viskuo patikėti pačiai. Nerandu lietuviško žodžio apibūdinti savo būsenai, tad panaudosiu šį: OVERWHELMED. Daug visko jaučiu vienu metu: ir džiugesį, ir nerimą, bet svarbiausia - dėkingumą: jaunesniajai aš, kuri prieš aštuonerius metus nusprendė mesti darbą ofise ir eiti autentiškumo kelią, taip pat šeimos nariams, draugams, klausytojams, gerbėjams, sekėjams ir visiems, kurie mane vienaip ar kitaip palaiko, drąsina ir skatina nepasiduoti.

Ypatingai dėkoju Lietuvos muzikos informacijos centras / Music Information Centre Lithuania komandai už galimybę dalyvauti WOMEX ir dalyvauti minėtoje konferencijoje JAV. Taip pat kultūros atašė JAV Grazina Michneviciute bei LR generaliniam konsulatui Niujorke už dalinį šios kelionės finansavimą.

Ši kelionė bus nepamirštama, tačiau brangi: skrydžiai LT-JAV, JAV-LT, taip pat šalies viduje (Niujorkas-Kansas Sitis ir atgal). Skrendant kanklėms visad tenka vieta prie lango - taip, joms eikalingas antras bilietas, dar apgyvendinimas, maistas.

Tad kreipiuosi į jus, gerieji mane supantieji žmonės, ir kviečiu prisidėti tokia suma, kokia norite ir galite!!!


Už muziką, už kūrybą, už svajonių pildymąsi ir tikėjimą!

Ačiū ačiū ačiū, dėkoju, dėkoju, dėkoju.

Það er engin lýsing ennþá.

Það er engin lýsing ennþá.

Staðsetning

Framlög

engin framlög ennþá, vertu fyrstur til að gefa!

Engin framlög ennþá, vertu fyrstur til að gefa!

Gefðu

Athugasemdir

 
2500 stafi
Zrzutka - Brak zdjęć

Engar athugasemdir ennþá, vertu fyrstur til að tjá sig!