id: 267wtd

Odbudowa zniszczonego domu

Odbudowa zniszczonego domu

Hvað ætlarðu að safna fyrir í dag?
*Upphæð gefin upp í evrum miðað við vegið meðaltal gjafa í öllum gjaldmiðlum. Fyrir frekari upplýsingar heimsækja zrzutka.pl

Lýsingu

POMÓŻMY ODBUDOWAĆ DOM


Podaruj kawałek Twojej dobroci dla zbudowania czegoś wielkiego.

Pomóż odbudować schronienie dla doświadczonej chorobami rodzinie Badjie. Nie luksusowy tylko zwykły Gambijski dom ze szczelnym i stabilnym dachem oraz mocnymi ścianami.Pomóż im uwierzyć że cuda się zdarzają.

Oni nigdy nie przestaną modlić się za Ciebie

Bo nikt nigdy nie zrobił dla nich niczego z dobrej woli.

Ja nazywam się Halina i jestem tylko przyjacielem rodziny Badjie i bardzo dobrze znam ich potrzeby


DKszCQGkbSKeELXl.png

Ja jestem niezbyt zamożnym przyjacielem rodziny, sama mam rodzinę dlatego rozumiem problemy związane z bezpieczeństwem rodziny.

Proszę Was kochani darczyńcy o pomoc.

Błagam nie bądźmy obojętni.

HHsBoq7EFPeILTeQ.png

Dom rodziny Badjie jest w stanie rozpadu od dłuższego czasu, jednak oszczędności pochodzące z pracy jedynego człowieka, który zarabia pieniądze w tej rodzinie rozeszły się kolejno na choroby rodziców.Niestety nie udało się ich uratować, został dom z pękającymi ścianami i dziurawym dachem bez oszczędności na odbudowę.Następną chorą osobą na gruźlicę jest siostra Ousmana, leczenie siostry wciąż generuje wydatki.

Bardzo proszę o wsparcie ,czas jest bardzo ważny.

nLO6M0Y73SrVjKal.png

fYZM6ZQdFU1BwaZ0.png

5okgjeuVEfyWt1J5.png

vk6tdTqtzRnHIMx2.png

Ousman jeden z członków rodziny pracuje na posterunku policji, oddelegowany na małą wioskę,gdzie pełni służbę dla ludności.Jego pensją było 4800Dalasis(320 zł) ale od kiedy wziął kredyt z banku jego miesięczna pensja to 3000Dalasis (200zł) Tam są inne ceny,ale to za mało na żywność nawet dla jednej osoby, a jeszcze trzeba wysłać rodzinie worek ryżu co miesiąc. Za kredyt z banku Ousman kupił część materiałów do budowy domu.Kamienie robił gdy tylko miał pieniądze na worek cementu.Ousman mówi że można 3 dni nie jeść ale trzeba dużo pić gdy trzeba oszczędzać. Pomóżmy uwierzyć w cud.

Pomóżmy uwierzyć w nie możliwe.

story_286461_1690046189.jpeg

4LPlbLE109zXTKK2.png

W domu mieszka 8 ludzi plus Ousman, który wraca tylko w przerwach na urlop. Brat Ousmana z żoną 5-tką dzieci ,żona i siostra chora na gruźlicę. Ta rodzina bardzo potrzebuje wsparcia, kobiety nie pracują gdyż w Afrykańskich wioskach po pierwsze nie ma pracy, a po drugie praca w domu przy 5-iatce dzieci,na dodatek w domu bez prądu i bieżącej wody jest wyzwaniem.Najbliższy kran publiczny jest 1.5 km drogi z ich domu. Kanister 20 litrowy.Żeby naładować telefon trzeba iść do publicznego miejsca gdzie są baterie solarne. Nie każdy ma takie przy domu.

Nie proszę o luksusy nie o komfort ,zwykły dom ze ścianami i dachem.

Poniżej na fotce jak wygląda kuchnia w Gambijskiej wiosce i wcale nie chodzi tym ludziom o to by wyglądała jak nasza kuchnia, chcieliby żyć bez stresu że dom nie rozwali się całkowicie zanim zdążą wybudować taki sam tylko mocny i ze szczelnym dachem.

DK0mm39ILXMjT0VJ.png

Poniżej jest łazienka i pralnia też odbiegają od naszych standardów tym bardziej że wodę trzeba przynieść lub przywieźć na taczce,na wózku na czym kolwiek,dla 8 osobowej rodziny do gotowania,mycia i prania.Pomóżmy im uwierzyć że godne życie jest dla wszystkich .

bXLgElXGS83Dvsat.png


Sh4P4BAM72RuIiIY.png

Brat Ousmana ojciec 5 -tki dzieci pracuje dorywczo, łowiąc i sprzedając ryby ,na utrzymanie swojej rodziny. Rodzeństwo Ousmana nie skończyło szkoły bo to jest ogromny koszt dla ludzi z wiosek,oni żyją z rolnictwa i hodowli zwierząt. Ousman był jedynym zdeterminowanym i ukończył szkołę , zbierał i sprzedawał drewno na czesne.

Błagam pozwólcie uwierzyć tym ludziom że jest nadzieja.

Postęp prac,czy jakiekolwiek pytania, komentarze można dodawać i śledzić konto na Facebooku 

 Help&Hope&Faith 

Pomóżmy im godnie żyć, naprawdę nie potrzebują luksusów ani komfortów, takich jakie my mamy.

Proszę w imieniu tej rodziny o wsparcie, jakiekolwiek wsparcie, póki jeszcze ten dach się trzyma. 

Dajmy im odrobinę nadziei i radości by żyć w suchym i bezpiecznym domu.
Það er engin lýsing ennþá.

Það er engin lýsing ennþá.

Framlög

engin framlög ennþá, vertu fyrstur til að gefa!

Engin framlög ennþá, vertu fyrstur til að gefa!

Gefðu

Athugasemdir

 
2500 stafi
Zrzutka - Brak zdjęć

Engar athugasemdir ennþá, vertu fyrstur til að tjá sig!